LIMA 100 lesklá bíla

423,00 539,00  bez DPH
511,83 652,19  vč DPH

Nástěnný ventilátor LIMA. Krytí výrobku IP45, motor s kluznými ložisky. Designové provedení ventilátoru. Dodáváme ve dvou variantách – základní a provedení s časovým spínačem. Variantu vyberte níže.
Dostupný v průměru 100 (98) mm.
Rozměr čelního krytu  200×200 mm.

Popis

Domovní ventilátory pod značkou Klimatom se vyznačují ojedinělým pokrokovým designem. Cílem vývojářů bylo propojit funkční a estetickou stránku za pomoci použití kvalitních materiálů od evropských producentů. Nechali se inspirovat klasickými tvary a použitými materiály.

Ventilátory LIMA jsou součástí nové produktové řady designových ventilátorů značky Klimatom. Díky jedinečné konstrukci a použití kvalitních motorů a materiálů od předních evropských výrobců, jsou tichým, ale přesto výkonným doplňkem nejen koupelen či toalet.

Ventilátor dodáváme v krytí IP45 a ve výstupním průměru 100 (98) a 125 (123) mm. Korpus ventilátoru je vyrobený z hmoty ABS.

Čelní ozdobný kryt je vyrobený z plastu a hliníkové vrstvy. Čelní kryt tak ventilátoru poskytuje designový vzhled za rozumnou cenu, ale zároveň jej dělá odolným vůči mechanickému poškození. Díky použitému materiálu jsou ventilátoru vhodné téměř do všech obytných i komerčních místností.

MOTOR:
Jednofázový asynchronní motor s ochranou proti přetížení. Motor má kluzná ložiska a stálou tukovou náplň pro celou dobu životnosti.

POUŽITÍ:
Ventilátor je ideální pro krátké vzduchové rozvody do 3 metrů nebo pro ventilaci přes stěnu. Použití pro větrání koupelen, toalet, šaten a jiných vhodných interiérů.

MONTÁŽ VÝROBKU:
Ventilátor lze montovat jak na stěnu tak na strop.

ČASOVÝ SPÍNAČ – POPIS FUNKCÍ pouze pro provedení LIMA 100 časový spínač:
Nastavitelný časový spínač umožňuje plynulé nastavení doběhu od 30 sekund do 25 minut pomocí otáčení trimru na desce plošných spojů. Zároveň tato verze umožňuje zvolit režim sepnutí a to přesunutím klemy na desce plošných spojů a zvolit jednu ze tří variant:

Mod A – Ventilátor se sepne v momentě zapnutí vypínače (přivedení napětí na svorku T). Po vypnutí vypínače (na svorce T není žádné napětí), ventilátor ještě pracuje po nastavený čas doběhu.
Mod B – Ventilátor sepne teprve po vypnutí vypínače (na svorce T není žádné napětí) a pracuje po nastavený čas.
Mod C – Ventilátor startuje se zpožděním cca 1 minuty (přivedení napětí na svorku T) a po vypnutí vypínače (na svorce T není žádné napětí) ventilátor ještě pracuje po nastavený čas doběhu. V tomto nastavení, jestli dojde k vypnutí napájecího napětí na svorku T dříve než za 1 minutu, ventilátor nezačne pracovat.

Výběr modu A, B nebo C se provádí za pomocí svorky, která se nachází na desce plošných spojů. Přemístěním svorky označené číslicemi 1, 2 a 3 nebo jejím sejmutím, zajistíte změnu sepnutí časového spínače.
Svorka spojuje kontakty 1 a 2 – mod A. (výrobní nastavení )
Svorka spojuje kontakty 2 a 3 – mod B.
Sejmutí svorky – mod C.

Další informace

PROVEDENÍ

Základní provedení, Časový spínač

Materiál

ABS, hliník

Barva

bílá

Značka

KLIMATOM

Váha

0,75 kg

PARAMETRY

Technické parametry LIMA 100 LIMA 125
objemový průtok [m3/h] 110 205
statický tlak [Pa] 35 60
akustický tlak [dB(A) 1m] 39 38
příkon [W] 12 13
napájecí napětí [V/Hz] 230/50 230/50
proud [A] 0,07 0,08
max. teplota [°C] 40 40
krytí výrobku [IP] 45 45
Podlahová plocha místnosti 10 m² 16 m²

 

Ke stažení

Varianty produktu