KLIMAFLEX

52,00 Kč
S DPH

Ventilační hliníkové potrubí vyrobené z hliníkového plechu o síle 100 mikronů (0,10 mm). Potrubí je určeno pro montáž v malých a středních ventilačních vedeních jako jsou kanceláře, kuchyně, toalety, digestoře atd.. Potrubí má nízkou hmotnost a dodává se ve stlačeném stavu. Naše firma je zároveň výrobcem tohoto potrubí.

PRŮMĚR VENTILÁTORU
Dodávané typy a délky
Počet
skladem

 

Obchodní podmínky

 

Dodání do 24 hodin

 

Vrácení možné do 30-ti dní

POPIS VÝROBKU :

KLIMAFLEX jsou ohebné hliníkové ventilační trubky vyrobené z kvalitního hliníkového plechu o síle 0,10 mm. Hliníkový plech je falcovaný velmi odolným a pevným zámkem. Barva trubky je přírodní hliník. V nabídce máme běžné základní průměry* 80, 100, 125, 150 a 200 mm a délky 1, 3 a 6 metrů. Trubky jsou dodávané stlačené na 1/3 své délky zabalené ve fólii. Po rozbalení zatáhnutím za protilehlé konce natáhnete trubku do požadované délky.

POUŽITÍ :

Ohebná hliníková trubka je vhodná pro jakékoliv ventilační nebo klimatizační zařízení. Používá se pro odtahy pachů a kouře z mísností. Trubka je mechanicky velmi odolná a proto ji lze použít i pro další aplikace, např. i jako výfukové potrubí pro digestoře a sušičky. 

TECHNICKÉ PARAMETRY :

PARAMETRY  
síla materiálu [mm] 0,10
provozní teplota [°C] -30°C do +250°C
max. rychlost vzduchu [m/s] 25
max. tlak vzduchu [Pa] 2500
výpočet poloměru ohybu  R = 5xD

* Prosím kontaktujte nás, v případě zájmu je na zakázku možno dodat jakýkoliv průměr od 80 do 550 mm v odstupňování po 5 mm a v libovolné délce. Zároveň jsme schopni dodat trubky lakované práškovou barvou a to v libovolném odstínu RAL. Takto upravená trubka se dá použít obvyklým způsobem a je vhodná do náročnějších interiérů.

10825 - 80/1m

Mohlo by vás také zajímat