DT dekor borovice
  • DT dekor borovice

DT DEKOR

157,00 Kč
S DPH

Univerzální revizní dvířka (vanová dvířka) jsou vyrobeny z hmoty ABS/ASA. Použití tohoto materiálu, který je UV stabilní umožňuje použít náš výrobek jak venku tak uvnitř. Dle typu jsou dvířka opatřena svrchní dekorovanou vrstvou pomocí technologie kašírování, která se používá třeba na plastová okna. Díky této technologii a provedení lze dvířka zakomponovat i do luxusních interiérů.

DODÁVANÉ PROVEDENÍ
DODÁVANÉ ROZMĚRY
Počet
skladem

 

Obchodní podmínky

 

Dodání do 24 hodin

 

Vrácení možné do 30-ti dní

POPIS VÝROBKU:

Univerzální plastová revizní/vanová dvířka DT o různých rozměrech.

KONSTRUKCE :

Dvířka jsou vyrobena z hmoty ABS/ASA.  Dle typu jsou dvířka opatřena svrchní dekorovanou vrstvou pomocí technologie kašírování, která se používá třeba na plastová okna. V nabídce jsou v několika různých barvách.

POUŽITÍ :

Dvířka mají všestranné použití všude tam, kde musí docházet k pravidelné kontrole, čištění nebo regulaci. Dvířka slouží zároveň i jako ochrana měřících přístrojů (plyn, voda, elektrická energie) v bytě, domě či obchodě. Můžeme je dále využít jako přístup ke stoupačce či bytovému jádru. Díky lehkému otevírání a zavírání dvířek je přístup velice snadný. 

MONTÁŽ VÝROBKU :

Revizní dvířka jsou určena pro montáž na stěnu a do obkladu. Montáž je velice jednoduchá s pomocí šroubů nebo lepidla. Možnost montáže dvířek na levou nebo pravou stranu, horizontálně nebo vertikálně. Možnost montáže do vlhkého prostředí.

AWENTA
1261 - DT 10 mramor béžový

Mohlo by vás také zajímat