IDEA doubel O
  • IDEA doubel O

IDEA-O Ø100 časový spínač

2 462,00 Kč
S DPH

Provedení nastavitelným časovým spínačem a LED podsvícením v průměru 100 mm. Designový kompletní domovní ventilátor dodáváme v průměrech 100 a 125 mm s výměnným kruhovým skleněným čelním krytem o průměru 200 mm a skleněnou intarzí o průměru 120 mm v různých barvách. Cena za kompletní ventilátor se skleněnou mřížkou.

Barva
Barva vkládané intarze
Počet
SKLADEM

 

Obchodní podmínky

 

Dodání do 24 hodin

 

Vrácení možné do 30-ti dní

Ventilátory Klimatom exkluzivní řady IDEA jsou absolutní novinkou na evropském trhu, inspirovanou klasickými tvary a použitými materiály.

Designový axiální ventilátor je vhodným a výkonným doplňkem nejen do koupelen či toalet, ale i pracoven či jiných malých a středních místností.

Vylaďte si interiér do posledního detailu díky nepřebernému množství kombinací v průměrech 100 nebo 125mm. Kompletní sestavu tvoří ventilátor (1/2) a ozdobný čelní kryt (2/2).

Díky jedinečné konstrukci a použití prvotřídních materiálů od předních evropských výrobců, jsou dokonalým doplňkem pro Váš interiér.

Ventilátory IDEA jsou vysoce kvalitní produkty s nízkou spotřebou elektrické energie a přesto vyšším výkonem. Inovativní technologie a výkonné motory zajišťují nízkou hlučnost a dovolují montáž v libovolné pozici.

Výrobek je podsvětlený modrou LED diodou. 

O-1015-9003

Ke stažení

katalogový list IDEA O double

katalog

Ke stažení (2.76M)

Mohlo by vás také zajímat