IDEA base

1 298,00 Kč

vč. ekologické daně 3,69 Kč

S DPH

Axiální potrubní ventilátor v krytí IP45. Slouží jako nosič ozdobného rámečku nebo lze použít samostatně. 

PRŮMĚR VENTILÁTORU
DODÁVANÉ PROVEDENÍ
Počet
skladem

 

Obchodní podmínky

 

Dodání do 24 hodin

 

Vrácení možné do 30-ti dní

POPIS VÝROBKU :

Domovní nástěnný axiální ventilátor s dekorativní čelní skleněnou deskou, která je výměnná dle vašeho interiéru. Ventilátor dodáváme v krytí IPX5 (odolný proti tryskající vodě) a ve výstupních průměrech 100 a 125 mm.

Čelní výměná deska je vyrobena ze speciálního trvzeného skla na kterém je nanesen vysoce odolný lak a zároveň opatřený bezpečnostní fólií, která je nanesena na lakovanou část a zabezpečí, že pokud dojde k rozbití skla, zůstanou případné střepy na této folii a zároveň chrání lakovanou část před poškrábáním. Naše skla jsou UV stabilní, odolná teplotám až 80°C a jsou velmi vhodná do vlhkých prostředí jakými jsou koupelny.

V naší nabídce nalezete v současné době 30 barevných variant skleněných čelních krytů. Ventilátory dodáváme jak v základím provedení se svorkovnicí, tak s nastavitelným časovým doběhem (časovým spínačem) a pohybovým spínačem - RADAREM 5,8Gz. Ventilátor je dostupný v průměrech 100 a 125 mm. Díky těmto kombinacím Vám nabízíme celkem 180 různých variant ventilátoru IDEA.

MOTOR : 

Jednofázový asynchronní motor s ochranou proti přetížení. Motor má kuličková ložiska a stálou tukovou náplň pro celou dobu životnosti. 

POUŽITÍ :

Ventilátor je ideální pro krátké vzduchové rozvody do 3 metrů nebo pro ventilaci přes stěnu. Použití pro větrání koupelen,toalet, šaten a jiných vhodných interiérů.

MONTÁŽ VÝROBKU :

Ventilátor lze montovat jak na stěnu tak na strop.

1530 - IDEA 100/S

Mohlo by vás také zajímat